PRACA TYMCZASOWA

Rekrutujemy według potrzeb

Nasz proces rekrutacyjny jest zaprojektowany tak, aby odnajdywać wykwalifikowanych pracowników, którzy od pierwszego dnia wniosą nową wartość do Twojej firmy. Dzięki własnemu oddziałowi i Siecie partnerskiej na terenie całej Ukrainy mamy nieporównywalny dostęp do zasobów kandydatów w dowolnej branży. Używamy sprawdzonych metod, aby określić umiejętności danego kandydata oraz jego dopasowanie do środowiska pracy. Przede wszystkim jednak stawiamy sobie za zadanie poznać i zrozumieć cele biznesowe Klienta, aby móc efektywnie dobierać odpowiednich ludzi.

Ograniczamy koszty

Z łatwością zwiększaj lub zmniejszaj poziom zatrudnienia w zależności od bieżących potrzeb, chroniąc stałych pracowników i trzymając koszty pod kontrolą. Mając SAS po swojej stronie możesz znacząco ograniczyć wydatki związanie z zatrudnianiem, świadczeniami, emeryturami, podatkami i wynagrodzeniami.

Jesteśmy partnerem

Nawiązujemy bliską współpracę z Twoim zespołem, aby mieć pewność, że nasi pracownicy tymczasowi pasują do strategii zatrudnienia naszego Klienta.
Każdego dnia pracownicy tymczasowi SAS pracują u Klientów z całego kraju. Kolejni czekają na możliwość przyczynienie się do wzrostu efektywności i sukcesu kolejnej firmy. Może będzie to właśnie Twoja firma?