facebook vk google + youtube linked   УКР     РУС


 

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Polsce? Wybór agencji zatrudnienia to ważna decyzja. Co zyskasz, podejmując współpracę z nami? Oto zasady, którymi kierujemy się w naszej pracy:

 

LEGALNE ZATRUDNIENIE

Zapewniamy możliwość bezpiecznego przyjazdu do Polski i podjęcia tutaj legalnej pracy. Pomagamy uzyskać wszelkie niezbędne do tego dokumenty i zaświadczenia. Wszystkich formalności dopełnimy w Twoim imieniu. Zespół, który nam zaufał liczy dzisiaj blisko 2000 osób.

 

TERMINOWA WYPŁATA WYNAGRODZENIA

Zawsze przestrzegamy terminów i skrupulatnie dbamy o prawidłowość naliczeń należnego wynagrodzenia. Pomagamy również w procedurach związanych z założeniem konta bankowego.

 

RENOMOWANE FIRMY

Współpracujemy z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami sektora produkcyjnego oraz usługowego.

 

POMOC W LEGALIZACJI POBYTU

W ramach usługi legalizacji pobytu oferujemy nieodpłatną pomoc przy uzyskaniu dokumentów pozwalających na rozpoczęcie pracy, legalizację oraz przedłużenie pobytu:

  • Oświadczenie
  • Zezwolenie
  • Karta pobytu

 

 

 

UMOWA ORAZ OPŁACONE SKŁADKI ZUS

Gwarantujemy pracę na podstawie umowy oraz terminowość w odprowadzaniu składek ZUS, co pozwala na dostęp do usług bezpłatnej służby zdrowia w Polsce oraz zabezpiecza na okoliczność zaistnienia wypadku przy pracy.

 

OPIEKA KOORDYNATORÓW I KOMUNIKACJA

Nasz zespół to przede wszystkim obcokrajowcy, którzy często po raz pierwszy wyjeżdżają do pracy za granicę. Dlatego nasz zespół posługuje się językiem ukraińskim i rosyjskim, a w całej Polsce zapewniamy opiekę koordynatorów, z którymi można kontaktować się przez cały okres pobytu i pracy.

 

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW REKRUTACJI I LEGALIZACJI

Wszelkie usługi związane z procesem rekrutacji, pomoc w uzyskaniu dokumentów pozwalających na legalne rozpoczęcie pracy w Polsce oraz opieka koordynatorów są przez nas oferowane całkowicie bezpłatnie.

 

ZAKWATEROWANIE

Zapewniamy zakwaterowanie w hostelach lub wynajętych mieszkaniach, w zależności od lokalizacji, w której rozpoczyna pracę oddelegowany zespół.

 

 

JAK ROZPOCZĄĆ PRACĘ Z ZESPOŁEM SAS LOGISTIC?

 

zgłoszenie

ZGŁOSZENIE

 

ZGŁOSZENIE

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wyślij do nas swoje CV lub zarejestruj się na naszej stronie i wypełnij formularz rekrutacyjny.

 

ROZMOWA Z REKRUTEREM

Nasi rekruterzy zapoznają się z Twoim zgłoszeniem i skontaktują z wybranymi kandydatami, posiadającymi kwalifikacje wymagane dla danego stanowiska.
Rekruter przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną i szczegółowo opowie o pracy, którą chcesz podjąć.

legalizacja

LEGALIZACJA

 

OŚWIADCZENIE

Abyś mógł rozpocząć legalną pracę w Polsce nasz zespół legalizacji przygotuje dla Ciebie oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy. W oświadczeniu, które do Ciebie wyślemy pocztą, będą podane dane SAS LOGISTIC.

 

WNIOSEK O WYDANIE WIZY

Jeśli nie posiadasz wizy, z oświadczeniem, które od nas otrzymałeś powinieneś jak najszybciej udać się do Centrum Wizowego do którego jest przypisany Twój obwód i złożyć tam wniosek o wydanie wizy. Do wniosku powinieneś dołączyć wszystkie wymagane dokumenty (w tym oświadczenie, paszport i zdjęcia).
 

 

 

współpraca

WSPÓŁPRACA

 

KONTAKT Z REKRUTEREM

Podczas całego procesu przygotowania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy w Polsce będziesz pod opieką naszego rekrutera, który pomoże przejść przez wszystkie formalności.

 

BIURO W WARSZAWIE

Z otrzymaną wcześniej instrukcją dojazdu, bez problemu trafisz do naszego biura w Warszawie. Tutaj o dopełnienie formalności oraz przekazanie informacji o Twojej pracy i pobycie w Polsce zadba koordynator SAS LOGISTIC. Przez cały czas Twojej współpracy z nami będziesz pod opieką koordynatora.

 

UMOWA I FORMALNOŚCI

Pracujemy legalnie, dlatego gwarantujemy pracę na podstawie umowy. Umowę podpiszesz w naszym warszawskim biurze. Tutaj również pomożemy Ci otworzyć konto w banku czy kupić kartę telefoniczną. Szczegółowo opowiemy o Twoich obowiązkach.

 

rozpoczęcie pracy

ROZPOCZĘCIE PRACY

 

WYJAZD DO MIEJSCA PRACY

Nasi koordynatorzy zadbają, abyś bez problemu dotarł do miejsca swojej nowej pracy w Polsce. Wyposażymy Cię w szczegółowe wskazówki dojazdu oraz informacje,k tóre pomogą CI szybko odnaleźć się i zaaklimatyzować w nowej miejscowości.

 

SZKOLENIE I ROZPOCZĘCIE PRACY

Przed rozpoczęciem pracy otrzymasz wszystkie niezbędne do tego szkolenia stanowiskowe oraz BHP. Życzymy powodzenia!

 

 

Nasze biura


 

 

Warszawa
ul. Ostrobramska 101A, biuro 335 
+48 504 484 549

+38 044 303 9666

biuro@saslogistic.pl

 

 

Czerkasy

bulwar Shevchenko 258, biuro 204

+38 068 699 63 00

+38 063 433 68 34

bogdansas.177@gmail.com

 

 

 

 


Strefa pracodawcy    Strefa kandydata    Oferty pracy    Kontakt

 

Odwiedź nas w mediach społecznościowych


facebook vk youtube