facebook vk google + youtube linked   P​L    RU

Kierownik zakładu produkcyjnego

Дата публікації: 2018-12-07

Локалізація: Uzbekistan, Taszkient

dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Produkcji
miejsce pracy: Taszkient, Uzbekistan

Główne zadania:

  • kierowanie i nadzór nad działami produkcji, jakości oraz magazynami
  • wdrożenie międzynarodowych standardów ISO
  • wprowadzenie nowych i rozbudową istniejących linii produkcyjnych
  • inicjowanie działań zmierzających do optymalizacji kosztów produkcji
  • nadzorowanie budżetu
  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację i doskonalenie procesów

Docenimy Cię za to, że:

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • znasz się na międzynarodowych standardach
  • doświadczenie pracy w środowisku międzynarodowym
  • znasz język rosyjski lub angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadasz co najmniej 5-letnie doświadczenie w branżach farmaceutycznej, żywnościowej lub spożywczej
  • potrafisz zarządzać procesami produkcyjnymi

Czekamy na Ciebie z:

  • atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • niezbędnymi narzędziami pracy
  • pełną wyzwań pracą na samodzielnym stanowisku
  • możliwością wdrażania i realizacji własnych pomysłów
  • pakietem dodatkowych benefitów: pokrycie kosztów zakwaterowania oraz przelotów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV na adres:

 h.pateichuk@saslogistic.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

facebook vk google + youtube linked

SAS - Pracodawca, którego szukasz

Agencja pracy tymczasowej

Сертифікат Міністерства праці і соціальної політики Польщі: KRAZ #13305

Робота в Польщі #praca.sas @work_sas

Зареєструвати резюме

Увійти в обліковий запис
Заповнити анкету резюме

Поділитись в соц. мережах

facebook twitter google + vk email

Відправити заявку на консультацію

Дякую електронна пошта була відправлена
ім'я, Прізвище
телефон
Короткий опис досвіду роботи

Даю згоду на опрацювання моїх персональних даних, для потреб зв'язаних з реалізаціює процесу рекрутації та працевлаштування за кордоном, компанією SAS Logistc Sp. z o.o.
Детальну інормацію щодо способу та підстав обробки персональних даних фірмою SAS Logistic Ви знайдете в нашій Політиці Приватності

Наші офіси

Варшава
вул. Ostrobramska 101A
+48 22 310 28 22

+38 044 303 9666
biuro@saslogistic.pl

Каліш
вул. Lipowa 33
+48 512 228 874
kalisz@saslogistic.pl

Щецин
вул. Kaszubska 52
+48 500 305 616
szczecin@saslogistic.pl

Харків
пл. Конституції 14, офіс 6
+38 050 324 51 88
charkow@saslogistic.pl

Рівне
вул. 16 Липня 6a, 3 поверх

+38 067 553 4240
+38 097 924 3972
rowno@saslogistic.pl

Посилання

Для роботодавця    Для кандидата    Вакансії    Kонтакти

Cоціальні мережі

facebook vk google + youtube linked