Leasing pracowników
w firmie krok po kroku

Jak działa leasing pracowników z Ukrainy w SAS ?

Jeśli potrzebujesz pracowników na czas określony albo doświadczasz sezonowych wzrostów zapotrzebowania na pracę, skorzystaj z leasingu pracowników tymczasowych ze Wschodu. Jest to bardzo wygodna forma zatrudnienia, która umożliwia optymalizację kosztów bez ryzyka ograniczenia produkcji i jakości świadczonych usług. Razem z SAS zadbaj o ciągłość produkcji, procesów i zysku swojej firmy.

Jak leasing pracowników pomoże twojej firmie?

Leasing pracowników to elastyczna forma zatrudnienia polegająca na wynajmie kadry o określonych kwalifikacjach. W tym modelu SAS przejmuje obowiązki związane z poszukiwaniem kandydatów i sprawdzeniem ich umiejętności pod kątem zapotrzebowania klienta. Ponadto, agencja pracy świadcząca leasing pracowniczy zajmuje się formalnościami kadrowo-płacowymi, co umożliwia znaczną oszczędność czasu i zasobów firmy.

Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami, których działalność ma charakter sezonowy, a także firmami, które poszukują pracowników do realizacji specyficznych projektów. Wynajem pracowników z Ukrainy to sprawdzony sposób na zapewnienie swojemu przedsiębiorstwu ciągłości produkcji i optymalizacji kosztów operacyjnych. Świadczone przez nas usługi umożliwiają zachowanie ciągłości pracy podczas okresu zwiększonego zapotrzebowania na produkty i usługi firmy.

Specyfika leasingu pracowniczego zapewnia szybki dostęp do pracowników sezonowych dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne. Tym samym zewnętrzna agencja zapewnia usługi pracowników przy jednoczesnej minimalizacji niezbędnych formalności ze strony klienta.

Jak działa leasing pracowników w SAS ?

1 Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza, wyślij maila lub zadzwoń: zostaw dane kontaktowe, krótko opisz charakter swojej działalności oraz zapotrzebowanie na pracowników.

2 Poznajmy się lepiej

Spotkajmy się – na żywo lub online. Na spotkaniu doprecyzujemy zapotrzebowanie przedsiębiorstwa w zakresie kwalifikacji pracowników, czyli stanowiska, wymagane umiejętności, liczbę pracowników.

3 Strategia procesu rekrutacji

Dział koordynacji i rekrutacji poznaje specyfikę i środowisko pracy, tak by jak najlepiej dopasować kadrę do potrzeb twojej firmy.

4 Onboarding pracowników

Specjaliści z działu onboardingu oraz koordynacji zadbają o proces wdrożenia pracowników w struktury firmy oraz wykonywane obowiązki.

5 Kontrola jakości pracy

Jakość pracy zależy od jej wyników, dlatego by ją zapewnić, stale sprawujemy nadzór nad realizacją zadań powierzonych leasingowanym pracownikom.

SAS to kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla twojej firmy:

  • Dopasowujemy strategię zatrudnienia do profilu działalności i aktualnego zapotrzebowania na leasing pracowniczy.
  • Przeprowadzamy proces poszukiwania oraz weryfikujemy umiejętności w kraju zamieszkania, dzięki czemu twoja firma ma dostęp do sprawdzonych kandydatów.
  • Powiększ swoje zasoby poprzez wynajem pracowników, a my zadbamy o formalności związane z legalizacją zatrudnienia pracowników ze Wschodu.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności