O SAS Logistic

Pracownicy, na których możesz polegać

Zrekrutuj z nami zespół odpowiedni do potrzeb Twojej firmy i zapomnij o problemach kadrowych.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji pracy wyspecjalizowaną w rekrutacji fachowców oraz pracowników fizycznych z rynków wschodnich. Posiadamy sieć partnerską na terenie całej Polski oraz na Ukrainę.

Od ponad 14 lat zajmujemy się rekrutacją kadr dla małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw. Nasze usługi to leasing pracowników, rekrutacja i outsourcing pracy. SAS zajmuje się zarówno rekrutacją, legalizacją pracy i innymi zadaniami związanymi z zatrudnieniem pracowników z Ukrainy i ze Wschodu w Polsce.

SAS to kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla Twojej firmy:

Jak działa leasing pracowników z Ukrainy w SAS ?

1 Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza, wyślij maila lub zadzwoń: zostaw dane kontaktowe, krótko opisz charakter swojej działalności oraz zapotrzebowanie na pracowników.

2 Poznajmy się lepiej

Spotkajmy się – na żywo lub online. Na spotkaniu doprecyzujemy zapotrzebowanie przedsiębiorstwa w zakresie kwalifikacji pracowników.

3 Strategia procesu rekrutacji

Dział koordynacji i rekrutacji poznaje specyfikę i środowisko pracy, tak by jak najlepiej dopasować kadrę do potrzeb Twojej firmy.

4 Onboarding pracowników

Specjaliści z działu onboardingu oraz koordynacji zadbają o proces wdrożenia pracowników w struktury firmy oraz wykonywane obowiązki.

5 Kontrola jakości pracy

Jakość pracy zależy od jej wyników, dlatego by ją zapewnić, stale sprawujemy nadzór nad realizacją zadań powierzonych leasingowanym pracownikom.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności