Usługi, które zapewniamy

Pracownicy z Ukrainy

Zyskaj pełne wsparcie w znalezieniu i zatrudnieniu pracowników ze Wschodu.

W czym możemy pomóc?

Świadczymy kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem pracowników ze Wschodu oraz legalizacją pracy w Polsce – w sposób dopasowany do aktualnych potrzeb Twojej firmy.

1 Leasing pracowników

Potrzebujesz pracowników, którzy wesprą Twoją działalność w okresach zwiększonej produkcji lub zapotrzebowania na usługi?

Skorzystaj z możliwości, jakie daje leasing pracowników. Znajdziemy pracowników tymczasowych odpowiadających na bieżące zapotrzebowanie Twojej firmy.

2 Leasing pracowników z Ukrainy

Jeśli potrzebujesz pracowników na czas określony albo doświadczasz sezonowych wzrostów zapotrzebowania na pracę, skorzystaj z leasingu pracowników tymczasowych ze Wschodu. Razem z SAS zadbaj o ciągłość produkcji, procesów i zysku swojej firmy.

Leasing pracowników

3 Jak leasing pracowników pomoże Twojej firmie?

Leasing pracowników to elastyczna forma zatrudnienia polegająca na wynajmie kadry o określonych kwalifikacjach. W tym modelu SAS przejmuje obowiązki związane z poszukiwaniem kandydatów i sprawdzeniem ich umiejętności pod kątem zapotrzebowania klienta.

Jako agencja pracy mamy doświadczenie we współpracy z firmami, których działalność ma charakter sezonowy lub poszukującymi pracowników do realizacji specyficznych projektów. Leasing pracowników z Ukrainy to sprawdzony sposób na zapewnienie swojemu przedsiębiorstwu ciągłości produkcji i optymalizacji kosztów operacyjnych.

Rekrutacja stała

Szukasz pracowników o określonych kwalifikacjach, którzy staną się częścią Twojego zespołu?

Zapewniamy kompleksowy proces rekrutacji: od poszukiwania odpowiednich kandydatów i ich selekcji, po wsparcie w procedurach legalizacji pobytu i zatrudnienia w Polsce.

Rekrutacja stała
Outsourcing pracowników

Outsourcing pracowników

Chcesz oddelegować część zadań, by skupić się na głównej działalności swojej firmy?

Przejmiemy procesy produkcyjne i operacyjne, gwarantując całościowy nadzór nad ich przebiegiem i rezultatem. Skorzystaj z naszego doświadczenia w rekrutacji, zatrudnianiu i organizacji pracy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności