Rekrutacja stała

Firma dynamicznie rozwija się i zaczyna brakować ci wykwalifikowanej kadry? Znajdź pracowników, którzy staną się częścią twojego zespołu. Stała rekrutacja świadczona przez agencję pracy SAS umożliwi ci szybkie i skuteczne uzupełnienie siły roboczej.

Stała rekrutacja pracowników ze Wschodu

Agencja pracy SAS prowadzi rekrutację stałą pracowników na terenie Ukrainy. To z kolei sprawia, że możemy szybko i skutecznie zweryfikować kwalifikacje kandydatów. Dzięki temu możliwe jest wybranie zespołu pod kątem aktualnych potrzeb twojego przedsiębiorstwa. Dysponujemy dużą bazą kandydatów z Ukrainy chętnych do podjęcia pracy fizycznej w Polsce. Są to sprawdzeni fachowcy z doświadczeniem, którzy zapewniają wysoką jakość pracy.

Jeśli zlecenie tego wymaga, szkolimy naszych kandydatów w najczęściej poszukiwanych zawodach. Bez trudu znajdziesz u nas takich specjalistów, jak spawacz, ślusarz, operator wózków widłowych. Tego rodzaju pracownicy są niezbędni w niektórych branżach. Dodatkowo zapewniamy chętnym kursy języka polskiego, aby zniwelować barierę językową i ułatwić start w nowym miejscu pracy.

Korzyści rekrutacji stałej dla przedsiębiorcy

Rekrutacja stała realizowana przez firmę SAS może przynieść twojej firmie znacznie korzyści. Wśród nich wymienić trzeba oszczędność czasu oraz zmniejszenie nakładów pieniężnych zarówno na sam proces rekrutacji, jak i na zatrudnienie. Ważny jest także sposób wyznaczania akceptowanych kandydatów.

Gdy na rynku jest więcej wolnych miejsc pracy, niż kandydatów na nie, warto skorzystać ze stałej rekrutacji pracowników.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności