Pracownicy sezonowi z Ukrainy
rola agencji pracy

Pracownicy z Ukrainy w firmie. Jak uzyskać wsparcie w zatrudnieniu obcokrajowców?

Twoja firma doświadcza braków kadrowych? Jeśli chcesz zatrudnić pracowników tymczasowych nie obciążając zbytnio budżetu, skorzystaj z firmy zewnętrznej. Zyskaj pełne wsparcie w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników z Ukrainy.

SAS - kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Jesteśmy agencją pracy świadczącą kompleksowe usługi związane z poszukiwaniem pracowników ze Wschodu oraz legalizacją pracy w Polsce. W sposób dopasowany do aktualnych potrzeb twojej firmy przeprowadzamy rekrutację pracowników z Ukrainy i wspomagamy rozwój twojego biznesu w sytuacji większego zapotrzebowania kadrowego.

Leasing pracowników z Ukrainy

Potrzebujesz pracowników, którzy wesprą twoją działalność w okresach zwiększonej produkcji lub zapotrzebowania na usługi? Skorzystaj z możliwości, jakie daje leasing pracowników prowadzony w profesjonalny i zorganizowany sposób. Znajdziemy pracowników tymczasowych odpowiadających na bieżące zapotrzebowanie twojej firmy. Zadbamy o odpowiednie doświadczenie i zapewnimy legalny pobyt i zatrudnienie dla twojej organizacji.

Rekrutacja stała pracowników ze wschodu

Szukasz ukraińskich pracowników o określonych kwalifikacjach, którzy staną się częścią twojego zespołu? Zapewniamy kompleksowy proces rekrutacji: od poszukiwania odpowiednich kandydatów i ich selekcji, po wsparcie w procedurach legalizacji pobytu i zatrudnienia w Polsce.

Skorzystanie z doświadczenia naszej agencji pozwoli ci zaoszczędzić cenny czas, a także usprawni organizację pracy firmy.

Outsourcing pracowników z Ukrainy

Chcesz oddelegować część zadań, by skupić się na głównej działalności swojej firmy i jej rozwoju? Przejmiemy procesy organizacyjne, gwarantując całościowy nadzór nad ich przebiegiem i rezultatem.

Nasza agencja zatroszczy się całościowo o formalności zatrudnienia. Skorzystaj z naszego doświadczenia w rekrutacji, zatrudnianiu i organizacji pracy.

Dlaczego SAS? Co nas wyróżnia wśród innych agencji pracy?

Jesteśmy agencją pracy z 14-letnim doświadczeniem, oferujemy usługi z zakresu rekrutacji i zatrudniania pracowników z Ukrainy oraz outsourcingu pracy. Rekrutujemy doświadczonych specjalistów wykwalifikowanych w swojej branży oraz zespoły do pracy niewymagającej określonych umiejętności. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z sektora produkcji i usług.

Zaufali nam najwięksi pracodawcy w Polsce. Obecność naszych rekruterów na terenie Ukrainy daje nam możliwość aktywnej rekrutacji pracowników o różnych kwalifikacjach i weryfikacji ich umiejętności na miejscu.

Pracownicy z Ukrainy, na których możesz polegać

Zrekrutuj z nami profesjonalny zespół odpowiedni do potrzeb twojej firmy i zapomnij o problemach kadrowych. Dzięki współpracy z agencją SAS szybko skorzystasz z usług sprawdzonych ukraińskich pracowników.

W firmach, z którymi współpracowaliśmy, rotacja pracowników z Ukrainy sięgała nieraz od 40 do 60% zatrudnionych. Powodem tego jest najczęściej niewystarczające przygotowanie kandydatów do pracy: brak wiedzy na temat warunków zatrudnienia, lokalizacji, zakwaterowania.

SAS działa również bezpośrednio na terenie Ukrainy, co pomaga lepiej poznać kompetencje, potrzeby i oczekiwania przyszłych pracowników, aby najlepiej dopasować ich do pracodawcy. Wpływa to na ograniczenie rotacji, zapewnienie ciągłości produkcji i optymalizuje koszty funkcjonowania firmy.

Zmagasz się ze stałymi lub sezonowymi brakami kadrowymi?

Niewystarczająca liczba pracowników z Ukrainy lub ich ograniczony czas pobytu w Polsce może powodować braki kadrowe. Wpływa na to skomplikowana procedura legalizacji pobytu i pracy, a także niewystarczająca dbałość o formalności ze strony pośredników. W SAS wiemy, że najprostsza i najczęściej wybierana forma legalizacji zmusza pracowników do opuszczenia kraju po 3 lub 6 miesiącach, dlatego zapewniamy im pełne wsparcie w legalizacji pobytu i zatrudnienia.

Nasze zaplecze prawne i doświadczenie pomagają szybko załatwić formalności, dzięki czemu w krótkim czasie możemy zakończyć proces i udostępnić ukraińskich pracowników, a rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiegnie szybko i bez żadnych problemów.

Niewystarczające kwalifikacje rzutują na efekty i jakość pracy?

W przypadku wielu zawodów wymagających przyuczenia, wykształcenia kierunkowego lub doświadczenia pracodawcy zmagają się z luką kompetencyjną. Dotyczy to często tak ważnych dla produkcji zawodów, jak spawacze, ślusarze, operatorzy wózków widłowych i maszyn.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów i ograniczyć czas wdrożenia w obowiązki u nowego pracodawcy, w trakcie rekrutacji sprawdzamy umiejętności kandydata już na początku procesu, aby mieć pewność, że kwalifikacje pracowników będą odpowiadały potrzebom twojej firmy.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie tej witryny, akceptujesz użycie plików cookie do powyższych celów. Więcej informacji w polityce prywatności